Profesjonalna obsługa chillerów

Rozruchy

serwis clivet

Przeglądy

przeglądy urządzeń chłodniczych

Konserwacje

profesjonalna obsługa clivet

Naprawy

naprawa urządzeń chłodniczych

Warto zainwestować w Chiller ?

W dzisiejszych czasach tematyka chłodzenia i klimatyzacji nie jest nam zupełnie nieznana. Przebywamy w budynkach, pomieszczeniach gdzie powszechnie używane są różne narzędzia chłodnicze. Nie wyobrażamy sobie, że podczas upalnego lata nie będzie nam dane wejść do chłodnego pomieszczenia lub wypić mrożonej herbaty. W lokalach, placówkach możemy napotkać zarówno różnego rodzaju lady chłodnicze, szafy chłodzące, komory chłodnicze, jak i wiele innych sprzętów.

Na pewno słyszeliśmy np. o wodzie lodowej firmy clivet, która staje się coraz bardziej znana na rynku, a czy znane nam jest pojęcie chillerów? Chillery umieszcza się zazwyczaj na zewnątrz lokali, budynków itp. połączone są z wewnętrznymi urządzeniami chłodniczymi. W tym wypadku freon zastąpiony jest roztworem wody i glikolu, który dostarczany jest do wewnętrznych klimatyzatorów. Jest to urządzenie bezpieczne, a szczególnie przyjazne człowiekowi i środowisku. Podczas usterki do otoczenia dostanie się woda, a nie szkodliwy freon. W przypadku uszkodzenia tego typu sprzętu należy pamiętać o dokonaniu odpowiedniej naprawy urządzenia chłodniczego, a także znaleźć profesjonalną obsługę chillerów, żeby nie wyciekała nam woda na zewnątrz. Podczas przeszukiwania Internetu w poszukiwaniu godnego serwisu, serwis chillerów clivet napotkał się na dużo pozytywnych opinii. Wiadomo, że te urządzenia muszą być odpowiednio konserwowane, jak również mieć dobrą opiekę zaufanego serwisu, należy zwrócić na to swoją uwagę.

Porównując agregaty wody lodowej z agregatami wykorzystującymi freon, lepiej zastosować chiller, ale opinie każdy ma swoją indywidualną J.